TakipçinGelsin, sosyal medyada bir adım önce olmak isteyenlerin adresidir. Eğer servis listesini bilinçli bir şekilde kullanırsanız, ucuz takipçi alma konusundaki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sipariş vermeden önce burada yer alan cevapları okursanız aynı zamanda aklınızı kurcalayan soruları da ortadan kaldırabilirsiniz.


Nasıl Sipariş Verebilirim?


Eğer Instagram ucuz takipçi satın almak istiyorsanız, ilk olarak sağ üstte yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayın. Açılan sayfada, gerekli bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri mutlaka eksiksiz bir şekilde doldurun. Güvenlik nedeniyle telefon numaranızı eklemeniz önemlidir. Daha sonra Kullanım Koşulları sayfasını okuyarak/onaylayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra, karşınıza bir panel çıkacaktır. Bu panelde, “Yeni Sipariş” sekmesine tıklayarak servis seçebilirsiniz. Servis seçtikten sonra, link kısmına “herkese açık” profil linkini ekleyin ve sipariş sayısını girerek siparişi verin. İşte ucuz takipçi satın almak bu kadar kolay!Hesabıma Etkisi Nedir?


Instagram ucuz takipçi ya da YouTube abone satın almak isteyenler, TakipçinGelsin ile kolayca takipçi satın alabilir. Satın alacağınız takipçiler, hesabınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Şöyle düşünebilirsiniz: Aynı kulvardaki iki hesaptan birisi 10 diğeri ise 10 bin takipçiye sahip olsun. Kimi takip edersiniz? Elbette daha yüksek takipçiye sahip hesabı takip edersiniz. Çünkü o hesap daha aktiftir ve daha kaliteli içerikler üretmektedir. Elbette hesabınızı yeni kullanmaya başladıysanız, kalitenizi kanıtlamak için takipçi satın almanız gerekmektedir. Aksi durumda, hiçbir zaman yükselmeme riskiyle karşılaşabilirsiniz.


Sipariş Aşamaları Ne Anlama Geliyor?


Sipariş verdikten sonra, sistem tarafından siparişiniz otomatik olarak işleme alınır. Bu işlem esnasında, belirli durumlar neticesinde sipariş farklı aşamalardan geçebilir. Bu aşamalar;

Bekliyor: Bağlantının kontrol edildiği aşamadır.


Hazırlanıyor: Siparişin onaylandığı ve sıraya alındığı aşamadır.


Yükleniyor: Siparişin servis tarafından yüklemeye alındığı aşamadır. Sipariş türüne göre süre değişebilir.


Kısmi Tamamlandı: Siparişin tam olarak yüklenemediği aşamadır. Yüklenmeyen kısmın bakiyesi eksiksiz bir şekilde hesabınıza otomatik olarak yatırılır. Daha sonrasında tekrar yükleme yapabilirsiniz.


İptal Edildi: Siparişin iptal edildiği aşamadır. Bir sipariş, pek çok nedenden dolayı iptal edilebilir.


Siparişim Neden İptal Edildi?


Bir sipariş, pek çok nedenden ötürü iptal olabilir. Bu nedenler arasında;


 • Linkin yanlış verilmesi

 • Servisin kullanılamaz hale gelmesi

 • Linki verilen hesabın herkese açık olmaması

 • Linkte Türkçe karakterlerin yer alması

 • Sosyal medya platformlarında yaşanan güncellemeler (teknik sorunlar vs.)


Siparişiniz iptal olursa endişelenmeyin. Eğer tarafınızdan kaynaklı bir sorun yoksa, sipariş bakiyesi otomatik olarak hesabınıza yüklenir. Örneğin sipariş “Bekliyor” aşamasındayken, platformda yaşanan bir güncelleme nedeniyle “İptal Edildi” aşamasına geçebilir. Bu durumda bakiye yüklemesi yapılır. Eğer yükleme yapmak istediğiniz sosyal medya platformu çöktüyse benzer sorunlar meydana gelebilir. Bu tür durumlarda bakiye koruma garantisi mevcuttur. Ancak tarafınızca girilen hatalı link sonucu iptal edilen siparişlerde bakiyeniz yanabilir. Lütfen linki yapıştırmadan önce hesabın herkese açık olduğundan ve linkin doğru olduğundan emin olun. Bunun için “Gizli Sekme” açarak hesap linkini yapıştırabilir ve kontrol edebilirsiniz.


Siparişimle İlgili Sorun Yaşıyorum, Ne Yapmalıyım?


Instagram ucuz takipçi satın almanın adresi TakipçinGelsin, kullanıcı haklarını her zaman koruma altına alır. Eğer siparişle ilgili bir sorun ya da sorunuz varsa, çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Şu tür durumlarda destek ekibi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz:


 • Siparişim Kısmi Tamamlandı

 • Siparişim Tamamlanmadı

 • Siparişlerim çok yavaş


Yukarıdaki durumlar, TakipçinGelsin servisleri ya da sosyal medya platformları üzerindeki güncellemeler nedeniyle yaşanabilir. Bu durumda sizden gerekli bilgileri alarak sizlere yardımcı olmak isteriz. Instagram takipçi satın almak isteyenler, destek ekibimizden alacakları yardım sayesinde sorunsuz bir sipariş süreci geçirebilirler.


Siparişim Takılı Kaldı veya İlerlemiyor, Ne Yapmalıyım?


Her sipariş, belirli bir süre içerisinde işleme alınarak yüklenir. Ancak servisler bazen sosyal medya platformlarının güncellemelerinden etkilenebilir. Bu tür durumlarda servisler kullanılamaz. Eğer Instagram takipçi satın almak için sipariş verdiyseniz ve sipariş ilerlemiyorsa, olağan süresi boyunca bekleyin. Eğer anormal bir durum olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. TakipçinGelsin olarak, servis güncellemelerinden dolayı KESİNLİKLE hak mağduriyeti yaşatmamayı misyonumuz olarak görüyoruz. Bu nedenle, servislerden kaynaklı bir sorun olduğunda bakiyeniz hesabınıza tanımlanır.


TakipçinGelsin Servisleri Nelerdir?


TakipçinGelsin servisleri, Instagram, YouTube, Twitter ve Tiktok servisleri başta olmak üzere çok çeşitli servislere sahiptir. TakipçinGelsin olarak, servis sayımızı her gün artırmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sürekli olarak servis güncellemeleri yapıyoruz. Eğer aradığınız servisi bulamıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve böylece isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. TakipçinGelsin servisleri başlıca şunlar:


 • Instagram takipçi satın alımı

 • Youtube abone satın alımı

 • Youtube like/dislike satın alımı

 • Twitter takipçi satın alımı

 • Tiktok görüntülenme satın alımı

 • Tiktok beğeni satın alımı


Yukarıdaki servisler, en sık tercih edilen servisler arasındadır. Bu servislere ek olarak, Twitter, Instagram ve YouTube yorum hizmetlerimiz de mevcuttur.


Sipariş Verirken Nelere Dikkat Etmeli?


Eğer sipariş sürecinin sorunsuz geçmesini istiyorsanız, aşağıdaki tavsiyelere göz atabilirsiniz:


 • Servis açıklamalarında yer alan maddelere uygun sipariş verin.

 • Servisleri yanıltmak amacıyla spam eylemlerde bulunmayın.

 • Hesabınızın görünürlüğünü “Herkese Açık” yapın.

 • Aynı hesapta bir sipariş sonlanmadan yenisini geçmeyin.

 • Sipariş verdikten sonra, siparişin aşamalarını belirli aralıklar kontrol edin.

 • Sipariş verdiğiniz zaman, dilediğiniz an bizimle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

 • Sipariş vermeden önce ya da verdikten sonra mutlaka bu sayfayı kontrol edin.

 • Siparişi verdiğiniz andan itibaren aklınızda soru işaretleri olursa, öncelikle burayı okuyun.


Servis Hızı Neye Göre Belirlenir?


Diyelim ki Instagram takipçi satın almak istiyorsunuz. Bunun için, gerçek takipçi servisini kullanmak istediniz. Kayıt olduktan sonra bakiye yüklemesini yaptınız ve siparişi verdiniz. Bu aşamadan sonra, sipariş durumunu takip edebilirsiniz. Eğer servislerin yavaş olduğunu düşünüyorsanız, şu tür durumları aklınıza getirin:


 • Servis hızı, sosyal medya platformlarındaki güncellemelere bağlı değişir.

 • Servisin yoğun olarak kullanılması, servis süresini etkileyebilir.

 • Serviste yaşanan güncelleme, sipariş süresini geciktirebilir.


Yukarıdaki durumlar nedeniyle servis hızı düşebilir. Bu tür durumlar, siparişin de gecikmesine neden olabilir. Belirli bir süre boyunca başlamayan siparişler, otomatik olarak iptal edilir. Sonrasında sipariş bakiyesi hesaba otomatik olarak tanımlanır. Eğer tarafınızdan kaynaklı bir sorun yoksa (bir sipariş bitmeden yenisi vermek gibi), herhangi bir şekilde endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Olası aksaklıklarda biz yanınızdayız.


Servis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?


Servis fiyatları, servise olan talebe göre şekillenmektedir. Bu nedenle Instagram takipçi satın almak isteyenler, farklı paketlerin farklı fiyatlara sahip olduğunu görebilir. Elbette bot hesapların kalitesi ile gerçek erkek/kadın hesapların kalitesi bir değildir. Bu nedenle fiyatlar da servise gösterilen ilgiye ve servisin kalitesine göre değişmektedir. Eğer fiyatlar konusunda bir şikayetiniz varsa, çekinmeden bizimle iletişime geçerek dileklerinizi bildirebilirsiniz.


Servis fiyatları ek olarak sosyal medya platformlarına göre de değişmektedir. Twitter ile YouTube abone/takipçi arasındaki fiyat farkı da bu yüzdendir. Hesapların açılma türüne göre fiyatlarda bir değişiklik yaşanabilir. TakipçinGelsin olarak, piyasadaki en uygun fiyatları sizlere sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu nedenle aynı servisi daha uygun fiyatlara başka bir yerde görürseniz, bu durumu çekinmeden bize bildirebilirsiniz.


Sorumun Cevabı Burada Yok, Ne Yapmalıyım?


Eğer Instagram takipçi satın almak için TakipçinGelsin servislerini kullanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Aklınıza takılan sorular burada yoksa, bizimle iletişime geçmek için destek talebi oluşturabilirsiniz. Destek talebi oluşturmak için aşağıdaki aşamaları sırası ile takip edebilirsiniz:


 • Solda yer alan panel sekmesini açın.

 • Açılan sekmede, “Bakiye Ekle” butonunun altında yer alan “Destek” butonuna tıklayın.

 • Ticket konusu seçin. Seçeneklerde sorununuzu tanımlayan başlık yoksa, “Diğer” butonuna tıklayın.

 • Konuyu seçtikten sonra mesajınızı girin. Lütfen mesajınızı girerken olabildiğince az ve öz ifadelerde bulunun. Böylece en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olabiliriz.

 • Mesajınızı yazdıktan sonra, “Talep Oluştur” butonuna tıklayarak ticketı gönderin.


Bu aşamaları tamamlamak, tahminen 3 dakika sürmektedir. Sorunuza göre sürede değişiklik olabilir. Destek talebi sisteme düştükten hemen sonra incelenir. İncelenen taleple ilgili gerekli işlemler yapılır. İşlem yapıldıktan sonra sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılır. Bu sayede kısa bir süre içerisinde aklınızdaki soruları giderebilirsiniz. TakipçinGelsin olarak sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz. Bu nedenle lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Eğer daha fazla bilgi arıyorsanız, Blog sayfamıza göz atarak SMM ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Instagram takipçi satın almak isteyenlerin adresi TakipçinGelsin’e hoş geldiniz!